Februāris

Mēneša temats:   Tu esi mans draugs

Lielais jautājums: Kā mēs izturamies pret pasauli?
Februāris- Puteņu mēnesis ar Sveču, Vēju un Mīlestības dienām ir klāt! Sveču diena ( 2. februāris) ir pats ziemas vidus, tāpēc droši var apgalvot, ka laiks ir pagriezies uz pavasari, - tas vairs nav aiz kalniem...Bet, raugoties pa logu, šķiet, ka tas jau klauvē pie durvīm... Kur palikusi ziema? Varbūt apmaldījusies? Varbūt nevar atrast ceļu pie mums? Varbūt jāiet tai pretī? Bet, par spīti pelēcīgajam rēnumam un dubļainajiem zābakiem, gribas baltas un tīras domas, gribas baltu un siltu maizīti, saldu tēju un māmiņas silto azoti...Vai arī Tev gribas zemenes sniegā un draugu uz mūžu?
FEBRUĀRĪ mūsu sarunas būs par draudzību un draugiem. Kā atpazīt patiesu draugu? Kā es varu iepriecināt savus draugus? Kāpēc palīdzēt draugam ir labi? Gatavosim dāvanu draugam un " Draugu atmiņu kladi ". Mācīsimies pacietību, izturību, laipnību, vienkāršību. Runāsim par tīrību un kārtību vidē, kāpēc ir svarīgi uzturēt kārtību ap sevi? Tīrība veselībai. Kāpēc roku mazgāšana ir tik svarīga? Kā es izjūtu tīrību un kārtību sevī? Ko nozīmē "dzīvot ar tīrām domām "? Februārī muzicēsim kopā ar draugiem un izgatavosim pašdarinātus mūzikas instrumentus, lai sirsniņas līksmo un gavilē! Bet februāra izskaņā runāsim par Meteņiem - pavasara gaidīšanas svētkiem. Noskaidrosim, kas liecina par pavasara tuvošanos? Rīkosim "Papīra modes skati" un uzzināsim, kā top papīrs. Veidosim dažādus darbus no dažādiem papīriem un mācīsimies papīru taupīt. Kāpēc papīrs jātaupa? - to, māmiņ un tēti, pastāstiet saviem mīluļiem kādas vakara pasaciņas vietā...
 
Februārī:
  • Sveču liešanas svētki
  • Stāsti par draudzību
  • Mani labie darbi
  • Papīra modes skate

Tuvākie pasākumi

Mēs esam ļoti darbīga ģimene!

Svētkus svinam gan rīta pusē, kad varam izdziedāties un izspēlēties par attiecīgās nedēļas aktuālo tematu zināšanu apguvē, gan pēcpusdienās.Un tad mums ir lieliska izdevība parādīt vecākiem, ko esam iemācījušies muzikālajās nodarbībās pie mūzikas skolotājas.

Katru mēnesi pie mums ar koncertu vai izrādi ciemojas viesmākslinieki- gan leļļu teātra izrādes, gan koncerti.
Lielākie bērni laiku pa laikam dodas mācību ekskursijās uz kādu Jelgavai nozīmīgu tūrisma objektu, dabas ainavu vai vecāku darba vietu pētīt, kā strādā pieaugušie.