Klāt tik ļoti gaidītais dāvanu un dāvināšanas laiks... Ko gan var uzdāvināt cilvēkam, kurš daudz ir sasniedzis, daudz piedzīvojis, daudz pārdzīvojis? Varbūt dažas sajūtas... Sajūtas, kas ir dziļi, dziļi sirdī, kas nemanāmi silda un palīdz..., kas skan, smaržo un pārvēršas īsos laimes mirkļos...tik piepeši, ka satrūkstamies no šīs laimes sajūtas. Sajūtas, kas liek iekšēji pasmaidīt un ļauj būt tādiem, kādi esam. LABIEM.
Vai atceries vecmāmiņas virtuves smaržu? Siltu krāsni ieputinātā lauku mājā...,varbūt skaņuplati, ko bērnībā spēlēji neskaitāmas reizes...? Vai atceries, ko tu nopirki par savu pirmo algu? Vai arī tavam Ziemassvētku vecītim kājās bija tēta čības? Un kādā krāsā bija acis tavai pirmajai mīlestībai? 
 KURŠ IR BIJIS TAVS LAIMES MIRKLIS? 
Turies pie tā brīžos, kad sirsniņa skumst..., kad puteņo ne tikai aiz loga, bet arī dvēselē... Un BŪSIM LABI. UN DARĪSIM LABUS DARBUS! Lai pasaulē vairojas mīlestība! Lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!
Lai radošām veiksmēm bagāts Jaunais gads! Lai veselība pašiem un jūsu mīļajiem! Bet pāri visam - dziļa, patiesa un pāri plūstoša cilvēkmīlestība..
Paldies jums, vecāki, - katram un ikvienam - par kopā būšanu, atbalstu un uzticēšanos!

Cieņā
vadītāja   Aija
Spied uz attēla, lai aktivizētu skaņu!